O MNIE

IMG_3478

Nazywam się Agnieszka Kałuża. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam też Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Uniwersytecie Warszawskim oraz z wyróżnieniem Kurs Projektowania i Wystroju Wnętrz. Zajmuję się urządzaniem wnętrz. Wcześniej zawodowo śpiewałam, ale z powodu różnych życiowych doświadczeń diametralnie zmieniłam moje życie i zbudowałam je na nowo.

Od wielu lat występuję jako ekspert w wielu programach telewizyjnych : Dzień Dobry TVN , Pytanie Na Śniadanie  TVP2, Mamma Mia! Polsat, a wcześniej w Dzień Dobry Polsko TVP1, Twój Puls TV PULS.  Udzielam tam ciekawych porad, wskazówek na różne tematy związane z ekologicznym dbaniem i prowadzeniem domu. Np. Jak za pomocą sody oczyszczonej lub cytryny doczyścić wiele zabrudzeń w kuchni lub o innych podobnych naturalnych metodach.

We wrześniu 2019 roku byłam na okładce magazynu „Dobrze Mieszkaj”. Przez ponad cztery lata mogliście usłyszeć mnie na antenie Radia Kolor 103 FM, a ostatnio w Chilli Zet. Podpowiadałam słuchaczom, jak urządzić pięknie mieszkanie, szybko je posprzątać po remoncie, jak je kreatywnie zagospodarować, wykorzystując przy tym dobrze i ekonomicznie środki, które mamy na ten cel przeznaczone.           

Jeśli zaprosicie mnie do siebie, to urządzę Wam mieszkanie od zera lub zrobię metamorfozę salonu, kuchni, przedpokoju, pokoju dziecka, łazienki lub sypialni. Doradzę Wam, jak praktycznie dbać o dom. Podpowiem, jak zdrowiej żyć i naturalnie pielęgnować swoje ciało.

Urządzanie wnętrz zawsze było moją wielką pasją, podobnie jak śpiewnie. Czasem występuję i śpiewam dla dzieci z Fundacją Kulturalne Dzieci. Śpiewam też na żywo w różnych telewizyjnych show np. dla telewizji Polsat.

Prowadzę też programy telewizyjne, eventy dla firm oraz różne wydarzenia kulturalne.

Dzięki tym wszystkim działaniom stałam się inspiracją dla wielu kobiet. Swoją życiową postawą zmotywowałam je do tego aby zadbały o siebie, o poczucie własnej wartości, o lepsze jutro. 

Moja życiowa zasada brzmi: „Najważniejsze aby w życiu robić tylko to, co kocham lub przynajmniej lubię i nigdy nie jest za późno, żeby zacząć wszystko od nowa!”

Po prostu lubię pomagać!

Na moim blogu www.agapomaga.com , znajdziecie informacje, porady oraz opisy, tego o czym mówię w radiu i telewizji. Zapraszam też na mój fanpage Aga Pomaga, Instagram.

fot. Lidia Skuza