O MNIE

!!!Nazywam się Agnieszka Kałuża. Mieszkam w Warszawie, a pochodzę z malowniczego miasta- Choszczno. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam też Podyplomowe Studia Menedżerskie dla twórców, artystów i animatorów kultury na UW oraz z wyróżnieniem Kurs Projektowania i Wystroju Wnętrz.

Wcześniej zawodowo śpiewałam ale w wyniku wielu różnych życiowych doświadczeń musiałam diametralnie zmienić swoje życie i zbudować je na nowo. Dzięki temu stałam się inspiracją dla wielu kobiet.  Swoją życiową postawą udało mi się zmotywować wiele kobiet do walki o siebie, o lepsze jutro oraz o własne poczucie wartości. Moja życiowa zasada to:

„Najważniejsze dla mnie jest aby w życiu robić tylko to co kocham lub przynajmniej lubię i nigdy nie jest za późno, żeby zacząć wszystko od nowa!”  Po prostu lubię pomagać!

Urządzanie wnętrz zawsze było moją wielką pasją, podobnie jak śpiewnie. W każdą środę o godz.12:15 w Radio Kolor 103 FM podpowiadam słuchaczom, jak urządzić pięknie mieszkanie, jak je kreatywnie zagospodarować, wykorzystując przy tym dobrze i ekonomicznie środki, które mamy na ten cel przeznaczone lub jak usunąć plamę po winie, czy jak tanio wyjechać na wakacje. Mówię też, jak dbać naturalnie o urodę, siebie i o swoje samopoczucie.

Jestem też ekspertem w „Pytanie Na Śniadanie” TVP2, gdzie również udzielam wskazówek i ciekawych porad na różne tematy związane z ekologicznym dbaniem i prowadzeniem domu. Jak za pomocą sody oczyszczonej czy cytryny doczyścić wiele zabrudzeń w kuchni i innych podobnych naturalnych metodach. Jeśli zaprosicie mnie do siebie, to urządzę Wam mieszkanie od zera lub chętnie zrobię metamorfozę salonu, kuchni, przedpokoju, pokoju dziecka, łazienki lub sypialni. Doradzę Wam też, jak praktycznie dbać o dom i wygodniej żyć.

Prowadzę bloga www.agapomaga.com , na którym znajdziecie porady oraz opisy, tego o czym mówię w radiu i telewizji. Zapraszam też na mój fanpage Aga Pomaga, Instagram.

ps. Moją wielką miłością jest śpiewanie. Na moim kanale na YouTube możecie mnie posłuchać.